Uw partner in Finance & HR

Dag van de Duurzaamheid

Dag van de Duurzaamheid

Symposium "Duurzaamheid en Leiderschap" 10 oktober

Op de dag van de duurzaamheid in het onderwijs vindt het inspirerende symposium “Duurzaamheid en Leiderschap” plaats, voor schoolleiders en bestuurders in het onderwijs. Dit evenement biedt een unieke gelegenheid om kennis uit te wisselen, diepgaande inzichten te verkrijgen en in gesprek te gaan met vooraanstaande hoogleraren en experts op het gebied van duurzaamheid.

Programma

09:00-09:30 Inloop

09:30-09:50 Opening door Jessica van Wingerden

09:50-10:45 Inleiding en Rondetafelgesprek – met Wieneke Maris en Giuseppe van der Helm

10:45-11:00 Pauze

11:00-12:00 Inleiding en Rondetafelgesprek – met Myrthe Hanssen-Smalbraak

12:00-12:30 Keynote door Arjen Wals

12:30-13:30 Netwerklunch

Datum: 10 oktober 2023

Locatie: Dyade Visma Onderwijs Experience Center (Utrecht)

Het symposium “Duurzaamheid en Leiderschap” belooft een inspirerende en leerzame dag te worden, waarin schoolleiders en bestuurders de kans krijgen om hun kennis van duurzaam leiderschap in het onderwijs te vergroten met als doel een  positieve impact op duurzaamheid binnen het onderwijs en bij te dragen aan een duurzamere toekomst. Zet de datum vast in je agenda, meer informatie over het programma en de sprekers volgt binnenkort!

Inschrijving en deelname

U kunt zich aanmelden via het onderstaande formulier.

Deelname aan het symposium is kosteloos. Een selectie van deelnemers kan aan de orde zijn. Bij no-show brengen we een bedrag van 50 euro in rekening voor gemaakte kosten.

-

Deel dit bericht

Administratief bijblijven

Actuele informatie over uw administratie, cao’s, wet- en regelgeving en meer.
U vindt het in de Nieuwsflits en de Maandbrief Salarisbetaling van Dyade. 

We plaatsen functionele en analytische cookies. Deze zijn geanonimiseerd en noodzakelijk om de website goed te laten werken en het gebruik te kunnen meten. x